Muzeum Akordeonu za pół ceny

Fot. J. Bogdan

W dniach od 31 marca do 2 kwietnia 2017 r. Muzeum Akordeonu w Kościerzynie weźmie udział w akcji Ministerstwa Sportu i Turystyki – „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. W tych dniach nasze Muzeum będzie można zwiedzić nabywając bilet o połowę tańszy.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z okazji i zwiedzenia jedynego w Polsce muzeum poświęconego instrumentom działającym na zasadzie stroika przelotowego. Na ekspozycji można zobaczyć ok. 130 instrumentów – akordeonów, harmonii, bandoneonów, flutin i wiele innych, z których najstarszy ma już prawie 200 lat.

Ceny promocyjnych biletów, obowiązujące od 31.03.2017 do 2.04.2017:

normalny – 2,5 zł

ulgowy – 2 zł

grupowy – 1,5 zł

„Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” to wykorzystanie sprawdzonej formuły weekendowych akcji zniżkowych organizowanych przez polskie miasta i regiony i przeniesienie jej na poziom krajowy. Akcja Ministerstwa Sportu i Turystyki ma na celu prezentację ogólnopolskiej oferty turystycznej i zachęcenia rodaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie całego kraju, również poza głównym sezonem wakacyjnym.

Polska-new-2