V Kościerski Zjazd Akordeonistów – online 14.11.2020

Rok 2020 upływający pod znakiem pandemii COVID-19 mocno pokrzyżował nasze plany związane z przypadającą na 16 listopada br. 10. rocznicą otwarcia Muzeum Akordeonu w Kościerzynie. Pomimo dużych ograniczeń postanowiliśmy się nie poddawać i zrealizować część z nich. 14 listopada 2020 r. odbędzie się V Kościerski Zjazd Akordeonistów, tym razem, w trosce o bezpieczeństwo uczestników i prowadzącego, spotkamy się online.

Tegoroczny Zjazd ograniczymy do stałego a jednocześnie najważniejszego punktu programu, jakim są warsztaty akordeonowe. Do udziału w warsztatach zapraszamy każdego, kto gra na akordeonie i chciałby poprawić swoje umiejętności pod okiem wybitnego specjalisty. Jak co roku, poprowadzi je Paweł A. Nowak – akordeonista, absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku, kompozytor, laureat wielu nagród na krajowych i międzynarodowych konkursach akordeonowych a także kolekcjoner i inicjator powstania Muzeum Akordeonu w Kościerzynie. Zapraszamy muzyków z każdej grupy wiekowej. Uczestnictwo jest bezpłatne. Celem wydarzenia jest promocja kultury muzycznej i  gry na akordeonie oraz integracja amatorskiego środowiska akordeonowego z całej Polski.

Z racji zdalnej formy warsztatów prosimy zgłaszających się uczestników o zapewnienie sobie możliwości skorzystania, na czas trwania warsztatów, z komputera lub smartphone’a z kamerką i dostępem do internetu.

Formularz zgłoszeniowy na V Kościerski Zjazd Akordeonistów

Regulamin

Zgłoszenia przyjmujemy do 11 listopada 2020 r. mailowo na adres j.bogdan@koscierzyna.gda.pl