Od 22 do 24 listopada włączamy się akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”

W dniach 22-24 listopada 2019 r. nasze Muzeum będzie można zwiedzić nabywając bilet o połowę tańszy. Wszystko za sprawą ogólnopolskiej akcji Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiej Organizacji Turystycznej  – „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”, do której już od kilku lat włącza się nasze Muzeum.

W tych dniach  Zachęcamy także do odwiedzenia w tym czasie Muzeum Ziemi Kościerskiej i Muzeum Kolejnictwa w Kościerzynie, które również biorą udział w wydarzeniu.

Baza wszystkich partnerów będzie dostępna na specjalnie przygotowanej stronie internetowej pod adresem: www.polskazobaczwiecej.pl

Ceny promocyjnych biletów wstępu do Muzeum Akordeonu, obowiązujące od 22.11.2019 do 24.11.2019:

normalny – 2,5 zł

ulgowy – 2 zł

grupowy – 1,5 zł

W tym czasie za połowę ceny będzie można nabyć także bilet do Muzeum Ziemi Kościerskiej i Muzeum Kolejnictwa oraz jeden bilet na trzy muzea.

Szczegóły na stronie Muzeum Ziemi Kościerskiej i Muzeum Kolejnictwa  w zakładce „Aktualności”.

Zapraszamy!