II Kościerski Zjazd Akordeonistów – 4 listopada 2017

DSC_0790Warsztaty akordeonowe, wykład i wspólne biesiadowanie podczas wieczornego koncertu – Muzeum Akordeonu w Kościerzynie oraz Paweł A. Nowak zapraszają na II Kościerski Zjazd Akordeonistów.

Podczas Zjazdu odbędą się warsztaty akordeonowe, przeznaczone dla akordeonistów-amatorów, członków kapel i zespołów muzycznych. Na warsztaty może zgłosić się każdy kto gra na akordeonie, harmonii, bandoneonie itp.

Warsztaty poprowadzi Paweł A. Nowak – inicjator powstania Muzeum Akordeonu w Kościerzynie, akordeonista, pedagog, kompozytor, aranżer, popularyzator akordeonu, kolekcjoner. Absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku, laureat wielu nagród na krajowych i międzynarodowych konkursach akordeonowych.

Podczas warsztatów Muzeum Akordeonu będzie otwarte dla zwiedzających. Po warsztatach zapraszamy na wykład Pawła Nowaka pt. „Jazz na akordeon – wybrane sylwetki mistrzów gatunku”. Wstęp bezpłatny.

Na zakończenie odbędzie się wspólny koncert uczestników warsztatów.

Termin: 04.11.2017 r.

Miejsce: Muzeum Akordeonu w Kościerzynie, ul. Rynek 9

Restauracji Rzemyk, Kościerzyna ul. Tkaczyka 6

Organizatorzy: Muzeum Akordeonu w Kościerzynie, Paweł A. Nowak oraz Kościerski Dom Kultury

Program:

10.00 – 15.30 – warsztaty w Muzeum Akordeonu

16.00 – 16.45 – wykład Pawła A. Nowaka pt. „Jazz na akordeon – wybrane sylwetki mistrzów gatunku”

18.00 – koncert z udziałem uczestników warsztatów w Restauracji Rzemyk

Zgłoszenia przyjmujemy do 30 października 2017 r. telefonicznie (605 93 57 37) lub mailowo (pawel.akordeon@wp.pl), należy podać imię i nazwisko, telefon kontaktowy lub adres mailowy.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Uczestnictwo bezpłatne.

Tak było w zeszłym roku: