Aktualności

Bilety do Muzeum Akordeonu z 50 % zniżką w dniach 15-17 marca 2019 r, w ramach akcji Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny.

W dniach 15-17 marca 2019 r. Muzeum Akordeonu w Kościerzynie weźmie udział w ogólnopolskiej akcji Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiej Organizacji Turystycznej  – „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. W tych dniach nasze Muzeum będzie można zwiedzić nabywając bilet o połowę tańszy. Zachęcamy także do odwiedzenia w tym czasie Muzeum Ziemi Kościerskiej i Muzeum Kolejnictwa w Kościerzynie, które również biorą udział w wydarzeniu.

Akcję POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY zainicjowało Ministerstwo Sportu i Turystyki. Od czterech edycji organizuje ją Polska Organizacja Turystyczna we współpracy z MSIT. Jej założeniem jest stworzenie banku ofert produktów i usług turystycznych w atrakcyjnych, obniżonych cenach, które będą oferowane w dniach 15-17 marca 2019 r. na terenie całego kraju.

Baza wszystkich partnerów będzie dostępna na specjalnie przygotowanej stronie internetowej pod adresem: www.polskazobaczwiecej.pl

Ceny promocyjnych biletów wstępu do Muzeum Akordeonu, obowiązujące od 15.03.2019 do 17.03.2019:

normalny – 2,5 zł

ulgowy – 2 zł

grupowy – 1,5 zł

W tym czasie za połowę ceny będzie można nabyć także bilet do Muzeum Ziemi Kościerskiej i Muzeum Kolejnictwa oraz jeden bilet na trzy muzea.

Szczegóły na stronie Muzeum Ziemi Kościerskiej i Muzeum Kolejnictwa  w zakładce „Aktualności”.

Zapraszamy!